wybierz autora:
  • Dziej w naszym przedszkolu bawiliśmy sie wspólnie z przyniesionymi z domów misiami. Były prezentacje wierszy i piosenek o misiach. Gry i zabawy sportowe, tańce oraz słuchani bajki czytanej przez Panią Elę. Zabawa była bardzo udana.
    Relacja 2019-11-25, 14:40 | autor: Główny Moderator
  • W XVI konkursie gwary pt."Po cieszyńsku po obu stronach Olzy" nasze przedszkole reprezentowali Zuzanna Górniak z Słoneczek i Maurycy Wilisowski z Żabek. Gratulujemy!
    Relacja 2019-11-24, 11:14 | autor: Główny Moderator
  • W środę Przedszkole nr 1 w Ustroniu gościło laureatów konkursu plastycznego "Jesienne drzewo". W naszym przedszkolu nagrody otrzymały: Martynka Kantor I miejsce, Marysia Kukuczka II miejsce, Dagmara Bujok II miejsce i Bianka Kędzierska wyróżnienie, a
    Relacja 2019-11-24, 10:54 | autor: Główny Moderator
  • W związku z nadchodzącym Dniem Pluszowego Misia we wtorek 19 listopada nasze przedszkole odwiedziły Pani Beata i Pani Ania, które pracują w bibliotece. Opowiedziały dzieciom o początkach dnia misia, pracy w bibliotece oraz przeczytały fragmenty książek oczywiście
    Relacja 2019-11-21, 11:57 | autor: Główny Moderator
  • Dzisiaj byliśmy w teatrze Banialuka w Bielsku - Białej. Dzieci obejrzały przedstawienie pt."Tymoteusz wśród ptaków". Spektakl bardzo się podobał.
    Relacja 2019-11-14, 19:57 | autor: Główny Moderator
  Wstecz 1 2 3 4 5 6 7