Wychowawcy

Przedstawiamy naszą kadrę nauczycielską:

PANI DYREKTOR Jolanta Cieślar

Nauczycielka, wykształcenie wyższe magisterskie, specjalność wychowanie przedszkolne, wydział pedagogiczno-artystyczny. Nauczyciel dyplomowany. Lubi prowadzić zajęcia plastyczne z dziećmi oraz interesuje się geografią.

Pani Małgorzata Kozieł

Nauczycielka mianowana, wykształcenie: wyższe magisterskie, specjalność: pedagogika specjalna, studia podyplomowe:edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Zainteresowania: sport-pływanie, siatkówka, rekreacja i muzyka.

Pani Marzena Szlajss

Nauczyciel dyplomowany, wykształcenie wyższe magisterskie, specjalność: pedagogika przedszkolna, ukończony kurs kwalifikacyjny z zakresu terapii pedagogicznej, zarządzania w oświacie oraz studia podyplomowe z zakresu terapii pedagogicznej i rewalidacji. Interesuje się nowymi metodami pracy z małymi dziećmi, takimi jak: origami, pedagogika zabawy oraz technologia informacyjna w przedszkolu. Prowadzi innowacje pedagogiczne z zakresu edukacji ekologicznej i regionalnej.

Pani Renata Labzik

Nauczyciel mianowany, ukończone Studium Nauczycielskie, i studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Zainteresowania: ruch, taniec i muzyka. Prowadzenie zajęć z gimnastyki korekcyjnej.

Pani Bogusława Wojdyła

Nauczyciel mianowany, ukończone SN Kęty (1980-1982), licencjat w Kolegium Nauczycielskim w Bytomiu (2005), studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (2007). Zainteresowania: literatura dla dzieci, przyroda i nowe techniki plastyczne. Ukończony kurs kwalifikacyjny z zakresu terapii pedagogicznej.

Pani Małgorzata Kantor

Nauczyciel kontraktowy, wykształcenie wyższe magisterskie, specjalność zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.Zainteresowania: różne techniki i formy plastyczne dla dzieci.

Pani Dorota Pytlak

Nauczyciel kontraktowy. Wykształcenie pedagogiczne: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Studia licencjackie ukończone na Akademii Techniczno Humanistycznej w Bielsku-Białej, studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Interesuje się literaturą dziecięcą, edukacją regionalną oraz różnorodnymi technikami plastycznymi.